Müügitingimused

 1. Üldtingimused
  1. Müügitingimused kehtivad Tapeedikodu.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Viland OÜ (edaspidi Tapeedikodu.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
  2. Tapeedikodu.ee kasutajaks registreerides ja/või toodete ostmiseks kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.
  3. Tapeedikodu.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Tapeedikodu.ee veebilehel.
 2. Müügilepingu jõustumine
  1. Tapeedikodu.ee müüb ja Klient ostab e-poes pakutavaid tooteid.
  2. Tapeedikodu.ee ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Viland OÜ arvelduskontole.
  3. Tapeedikodu.ee veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.
  4. Viland OÜ on isikuandmete vastutav töötleja,  Viland OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
 3. Hinnad
  1. Kõik Tapeedikodu.ee veebipoes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
  2. Tapeedikodu.ee jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.
 4. Tellimuse vormistamine ja kauba eest tasumine
  1. Tellimuse tasumisel saab Klient valida omale sobiva makseviisi: Ettemaksuarvega või pangalingiga.
   Eesti pangalinkidest on toetatud: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID.
   Pangakaartidest on toetatud: Visa, Mastercard.
   Makse tegemine  toimub väljaspool Tapeedikodu.ee e-poe keskkonda Montonio Finance OÜ vahendusel. Tapeedikodu.ee e-poel puudub ligipääs kliendi panga- ja krediitkaardiandmetele. Pärast toote eest tasumist vajutage palun pangas kindlasti nupule Tagasi kaupmehe juurde”. Maksmine toimub eurodes.
   Klient maksab 100% tellimuse summast tellimuse kinnitamiseks.
  2. Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse kohe peale seda, kui Klient on tasunud 100% tellimuse kinnitusest.
  3. Kupongid – Erinevate kampaaniate käigus pakume klientidele sooduskupongeid. Kupongeid jagame uudiskirjades, sotsiaalmeedias(Facebook), veebilehel. Kupongi kasutamise tingimused ja tähtajad on iga sooduskupongi juures eraldi märgitud.
 5. Kohaletoimetamine
  1. Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) annab Tapeedikodu.ee tellimuse töösse ja toimetab toote kohale toote juures märgitud tarneaja jooksul.
  2. Tapeedikodu.ee veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad arve tasumise hetkest.
  3. Sihtkoha või kokkulepitud aja muutumisest on Klient kohustatud teavitama Tapeedikodu.ee ´i koheselt enne kauba kohaletoomist.
  4. Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltut b viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. Tapeedikodu.ee ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.
  5. Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi, saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.
  6. Tooted jõuavad kliendini üldjuhul 5 – 15 tööpäeva jooksul. Täpsem tarneaeg on märgitud iga toote juures. Meie logistikapartneriteks on AS Eesti Post, Itella Estonia OÜ, DPD Eesti AS, VENIPAK EESTI OÜ
 6. Tagastamisõigus
  1. Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1, on eraisikust kliendil õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
   *TELLIMISEL OLEVAD TOOTEDEL TAGASTAMISÕIGUS PUUDU
   !
  2. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.
  3. Kauba tagastamiskulud kannab klient (max. 10€, VÕS §194 lg 4), välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.
  4. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@tapeedikodu.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Tagastamisavaldus peab sisaldama Kliendi nime, toote nime ning tagastuse põhjust.
  5. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
 7. Pretensioonide esitamise kord
  1. Vastavalt Võlaõigusseadusele on Kliendil õigus pretensioone esitada 2 aasta jooksul tootel ilmnenud lepingutingimuste mittevastavuse eest alates kauba kättesaamisest, sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja.
  2. Toote defekti ilmnemisel, kohustub Klient teavitama Tapeedikodu.ee´d probleemist e-posti aadressil info@tapeedikodu.ee ning esitama järgmise informatsiooni: nimi, kontaktandmed ja toote puudus. Vastav avaldus peab olema saadetud mitte hiljem kui 2-kuu jooksul peale defekti avastamist.
  3. Tapeedikodu.ee ei vastuta:
   • Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustamise eest
   • Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel
   • Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

8.  Vastutus ja vääramatud jõud

   1. Tapeedikodu.ee vastutab Kliendi ees ja Klient vastutab Tapeedikodu.ee ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
   2. Tapeedikodu.ee ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Tapeedikodu.ee ei saanud mõjutada ette näha.

9. Privaatsus

    1. Tapeedikodu.ee veebilehe kasutamisega annab Klient selge ja teadliku nõusoleku Tapeedikodu.ee´le enda isikuandmete töötlemiseks.
    2. Viland OÜ on isikuandmete vastutav töötleja,  Viland OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
    3. Tapeedikodu.ee kasutab Kliendi esitatud informatsiooni ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks ja ei avalda neid kolmandatele osapooltele.
    4. Tapeedikodu.ee on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Leia veidi aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega.Isikuandmete kogumine ja kasutamine
     Isikuandmed on andmed, mida Tapeedikdou.ee kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks.
     Püsikliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:
     • kontaktandmete (sh sinu nimi, isikukood, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel meie veebisaidil
     • veebisaidi kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu
     • ostu või tellimuse sooritamisel meie poes või e-poes isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete talletamisel (Tapeedikodu.ee võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid)

Muude andmete kogumine
Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht).
Võime koguda ka andmeid üldistatud klienditegevuste kohta meie poodides ja veebisaidil. Need andmed koondatakse ja neid kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, millised veebisaidi, toodete ja teenuste osad on kõige huvipakkuvamad. Koondandmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena.

Kogutud isikuandmete kasutamine
Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Tapeedikodu.ee tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.
Kliendi paremaks teenindamiseks võib Tapeedikodu.ee avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Tapeedikodu.ee’le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport – AS Eesti Post, Itella Estonia OÜ, DPD Eesti AS, VENIPAK EESTI OÜ

Kogutud isikuandmete muutmine
Kliendi tuvastamiseks ja temaga kontakteerumiseks kogutud isikuandmeid on võimalik näha, muuta ja täiendada meie veebisaidil „Minu info“ alas.
E-maili (Tapeedikodu.ee veebisaidi kasutajatunnuse) muutumisel palume meid sellest teavitada, kuna seda ei ole kliendil endal võimalik muuta.

Isikuandmete kaitse
Tapeedikodu.ee rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus
Kõiki Tapeedikodu.ee e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused
Meie veebisaiti kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente.
Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@tapeedikodu.ee

 1. Muud tingimused
  1. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Kohtusse. Tapeedikodu.ee-l on õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Kohtusse.

Palun andke meile alati teada, kui Teil on tellitud kaubaga probleeme tekkinud ning proovime leida kõiki osapooli rahuldava lahenduse.