Tagastamine

Kauba tagastmine või ümbervahetamine

Alates kauba kättesaamisest ostjal on õigus 14 päeva jooksul kauba ümbervahetamine ja tagastamine. Kõik esemed tuleb tagastada vastavalt allpool kirjeldatud eeskirjadele.

Tagastamisõigus puudub kaubal, mis on valmistatud, arvestades lepingupooleks oleva tellija isiklikke vajadusi või mis on valmistatud kliendi esitatud tingimuste kohaselt (teisisõnu  eritellimus).

Tagastatud kaubad peavad olema uued, kasutamata, muutmata ja originaalsetes puutumata pakendites. Vahetuse või tagasimakse taotlust tuleb taotleda, kirjutades e-posti aadressile info@tapeedikodu.ee Teie taotlus töötleme 24 tunni jooksul.

Tagastamist ei aktsepteerita, kui tagastatud kaubad kasutati või rikkusid kliendi süül, mis muutis nende edasise kasutamise võimatuks.

Ostja kannab tagastamiskulud, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus ei ole toode, mis vastab tellimusele või praakkaup

Kauba eest tasutud summa (va arvatud kauba ostjale kohaletoimetamise kulu) tagastatakse ostja poolt näidatud arveldusarvele hiljemalt 30 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest teenuse osutajani.